Astrologia - jako pseudonauka mieści się w znaczeniu definicji fałszywego proroctwa czyli nie spełnia warunku 100% sprawdzalności... ( do tej grupy zwodniczych praktyk można zaliczyć również inne sztuki ezoteryczne czy okultystyczne typu Tarot, Numerologia i inne wróżby, "wahadlarstwo", jasnowidzenie , Czakry, Tantra, ... tantryczny, Przepowiednie i wiele innych)

św. JK 
"Szatan wmawia wiele rzeczy prawdopodobnych zgodnych z rozumem i spełniających się, ażby przez nie uwodzić."

Malarstwo i rzeźba

 1. Metaloplastyka i sztuka użytkowa
  - W naszych dziejach sztuka nowa ma szczególne symbole nie tylko dla twórców, krytyków i marszandów. Przeciętny człowiek rozumie jej wielką wartość duchową. W wyniku inicjatywy świata twórców w dwutysięcznym czwartym roku zaistniała galeria artystyczna o symbolicznej nazwie KATHARSIS czterdzieści cztery, która wskazuje nam oczyszczenie przez cierpienie . Wystawa z dziełami artystów przeważnie pokazuje eksponaty z takich specjalności sztuk plastycznych jak sztuka użytkowa i malarstwo. Sztuka nie tylko piastuje funkcję artystycznego piękna ale także może mieć wkład w życie codzienne. Wówczas kunszt mistrza sprowadza się do projektu oraz zrobienia pospolitych obiektów komercyjnych. Prace te w przeważającej mierze sprzedawane są nie w naszej ojczyźnie, dzięki internetowej Gallery collage assemblage art metal design. Prawdziwa artystyczna wystawa Internetowa nie może porządnie działać nie posiadając dużego stanowiska reklamowego , przykładem którego może być sklep z dziełami sztuki, plastyczne fora dyskusyjne i tematyczny katalog stron poruszający podobne zagadnienia, podaję przykład Art Web directory SEO ściśle korelujący z problematyką działalności artystów oraz szeroko absorbowanego rozsądku artystycznego.
  Nie wszystko można sformatować albo zaszufladkować, jest wiele dziedzin bytu, które bazują na wrażliwości albo estetyce. Między innymi skłania się ku temu działalność artystów w skład której wchodzą takie dziedziny np.: malarstwo, rzeźba, film. Poddając akt twórczy krytyce zazwyczaj mówi przez ludzi tandeta a nie mistrzowska fachowość, którą rozumie do pewnego stopnia geniusz.
 2. Sklep art. online galerii K44
  - Dlaczego myślisz, że nie ma w sieci Internetu sklepu zajmującego się handlem dziełami sztuki na najwyższym światowym poziomie? Zapoznaj z naszą ofertą a zmienisz zdanie. W 2004r zrodził się niebanalny pomysł mający na celu promocję sztuki w szerokim znaczeniu tego słowa. Wychodząc naprzeciw inicjatywie i zapotrzebowaniu środowiska artystycznego prezentujemy Państwu art. sklep Internetowy zajmujący się handlem dziełami sztuki. W sklepie dostępny jest cały wachlarz prac artystów z różnych dziedzin sztuk plastycznych. Zapewne każdy pragnie czuć bliskość czegoś wartościowego. Sztuka jest dziedziną życia, która od najdawniejszych lat jak cień towarzyszy człowiekowi. To jest fakt i to dzięki niej nie koniecznie ponosząc wielkie koszty możesz stać się właścicielem pięknych przedmiotów, które pokochasz bardziej niż bliźniego swego.Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasze życie ulega ciągłemu przyspieszeniu coraz częściej odczuwamy brak spokoju w tych okolicznościach okazuje, się że nawet zupełny laik nieuchronnie zmierza do odczuć które daje malarstwo i rzeźba jak i sam akt twórczy. Po prostu tęsknimy za sztuką i jej potrzebujemy. Sztuka nowoczesna ma to do siebie, że nie pozwala się skategoryzować i wymyka się czujnemu ale najczęściej ospałemu, rozlazłemu oku krytyki . W końcu legendarna już galeria katharsis44 ma swój własny sklep który wygląda jak rzeźba, rzeźby ...
 3. Galeria i forum artystyczne
  Przedstawiamy unikalną, wirtualną wystawę artystyczną . W zasięgu ręki mamy również e-market z dziełami sztuki a także forum dyskusyjne. Dopingujemy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tworzeniu sztuki.
  Dostrzegalne w gronie realizatorów sztuki rozluźnienie stylów artystycznych a także nieodwołalne odejście od standardów i manier olśniło nas wspaniałymi osiągnięciami, którymi możemy się rozkoszować w nieprzebranej ilości galerii. Otoczenie pecetów rozpoczęło nowy etap w sztuce. Współczesny mistrz, maestro nie potrafi dać sobie rady bez nowoczesnej metodyki Internetowej. Internet sprawia iż ruch tworzywa artystycznego staje się absolutny a także umożliwia nam kontakt między każdą zbiorowością twórców na ziemi, na przykład za sprawą art. forum dyskusyjnego.
  Teraźniejsza wyobraźnia estetyczna jest tak mocno urozmaicona, iż nawet wykwalifikowanemu fachowcowi trudna się zorientować a także nadążyć za wartko ewoluującymi orientacjami w kulturze. W poznawaniu świeżych form a także możliwości artystycznych coraz częściej posługujemy się Internetem. Szukasz nowinek związanych z twórczością artystyczną? Nasza galeria i art. galerie powiązana z forum niewątpliwie zadowoli wielu profesjonalistów a także poszukiwaczy unikatowości artystycznej.
  Mówiąc marginalnym językiem strawa dla brzucha rzeźba dla psychiki. W naszym stanie rzeczy dla brzucha nic a dla psychiki sztuka najznakomitszej próby. Najwyższa pora uzmysłowić sobie, iż nie tylko chlebusiem i bochnami śmiertelnik żyje. Niezbędny jest prowiant duchowy a praca artysty jest jego najtłustszym kawałkiem, ucztą dla zwojów nerwowych a także wrażliwości. Prezentujemy wszystkim współczesną ekspozycję artystyczną o sile i mocy pioruna.
  Twórczość współczesna jest kreacją duchową bez symptomatycznego ciężaru, co jest dostrzegalne w treści, jak również pomieszaniu formy i harmonii piękna. Mam tutaj na względzie nie tylko malarstwo, kolaż lecz też kowalstwo artystyczne, które fachowcy i laicy mogą oglądać w galerii. Polecamy także dyskusyjne forum . Na nim właśnie wolno podejmować pasjonujące polemiki na temat najciekawszych prac . Zachęcam wszystkich pasjonatów do obejrzenia twórczych produkcji, które serwuje ta Art. gallery painting, sculpture .
KONTAKT ..! @ horoskop astrologia horoskopy wróżby - TAROT I CING NUMEROLOGIA RUNY